Sprawozdanie ze spotkania społeczności Klubu Chrzan House

Protokół z zebrana społeczności klubowej w dniu 21.02.2024

Uczestniczyli: p.p. Ewelina, Dorota, Angelika,  Krystyna, Kuba, Łukasz, Grzegorz, Przemek, Daniel, Jarek.

1. Przełożony termin nocki na Chrzana- 15 marca, piątek od 19:00 do max 10:00. Nocka dla aktywnych klubowiczów.  Zbieramy kasę do 1 marca 20 zł.  Za kasę kupujemy produkty na śniadanie i kolację oraz przekąski. Na śniadanie przewidujemy jajecznicę na maśle i bułeczki.
  • Zachęcamy, przypominamy o myciu rąk! Okres zachorowań  tuż tuż. Dbajmy o siebie i innych.
  • Przypominamy o zasadach zajęć z gotowania- składka 8 złotych do środy, na zajęciach max 11 osób.
  • Zmiana formy zajęć z sex edukacji- edukacyjny film plus panel dyskusyjny.
  • 22 marca wyjazd do Marszewa. Wkrótce szczegóły na FB i plakatach.
  • Prośba od wysoko wrażliwych klubowiczów- „Mówcie  ciszej, nie krzyczcie tylko mówcie ciszej!
  •  Omówiliśmy problem  ze spontanicznym pożyczaniem pieniędzy. Klubowicze zgodzili się ,że najpierw trzeba uregulować wydatki i zobowiązania, potem ewentualnie pożyczyć komuś pieniądze.  Nie można dopuścić do stanu, kiedy pożycza się pieniądze,  a potem nie ma za co kupić jedzenia.
  •  Jedna z Klubowiczek przeprosiła całą grupę za swoje zachowanie. Przeprosiny zostały przyjęte.
  • W co drugi piątek będą odbywały się warsztaty dla kobiet. Nie będzie żadnej wolnej sali dla osób, które nie biorą udziału. Propozycja jest taka, aby w tych godzinach wychodzić/wyjeżdżać na spacer.
  1. We wtorek 27.02 zbieramy się ok. 9-tej w Konsulacie Kultury. Jeśli ktoś nie zna lokalu i boi się samodzielni wejść, to niech czeka przed wejściem na grupę