Podsumowanie Akcji Róża 2024

Akcja Róża od Świętego Walentego 2024 przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania😍 Było mnóstwo wzruszenia, uśmiechów i radości. Wspieranie łączy ludzi!🥰 Misja Róża 2024 przebiega wspaniale💪 i na stan dzisiejszy meldujemy, że:

🌹Uczestnicy przygotowali ponad 300 mini dzieł sztuki z życzeniami

🌹W Akcję Róża włączyło się kilkadziesiąt osób z Gdyni i województwa pomorskiego

🌹Podczas Akcji na terenie Gdyni wręczono blisko 500 róż

🌹Odwiedziliśmy 13 miejsc, m.in. CZP Traugutta, Centrum Integracja GdyniaStowarzyszenie Hospicjum im. św.Wawrzyńca w GdyniPrzyjaciele DPS Gdynia, WSPL – oddział dzienny psychiatryczny w Gdyni, Fundacja Wsparcia Osób z Zaburzeniami Komunikacji „Między Słowami”

Największe brawa należą się dla uczestników Klub 123 Gdynia, Centrum Integracji Społecznej w Gdyni TPBA Koło Gdańskie i Chrzan House oraz osób, które tak dzielnie wsparły nas w przygotowaniu pięknych kartek od Świętego Walentego i życzeń! Dziękujemy:

❤️Zespół ds. Mieszkalnictwa Wspieranego Gdynia wspiera

❤️ Środowiskowy Dom Samopomocy Wąsowicza w Gdyni

❤️ Środowiskowy Dom Samopomocy Maczka 1 w Gdyni

❤️ Wolontariuszom i wszystkim, którzy zaangażowali się w Akcję Róża

Dziękujemy! Już wkrótce dalsza relacja!🥰 A tymczasem zapraszamy na Wieczór Poetycki i Podsumowanie Akcji Róża 2024!