Sprawdź o czym mówiliśmy na ostatnim zebraniu społeczności Klubu Chrzan House.

Protokół z zebrania społeczności  Klubu Chrzan House, które odbyło się 13.03.2024r.

Uczestniczyli: p.p. Daniel, Grzegorz, Prezes, Atmo, Kuba, Łuki, Jarek, Ewelina, Emma, Hubert, Endzi , Messi, Przemek.

  1. Nasza klubowicza p. Krystyna ostatnio niedomaga. Łączymy się w bólu. Pani Krysiu! Pozdrawiamy!
  2. W przyszłym tygodniu wyprawa do Marszewa. Wycieczkę zaczyna się od warsztatów w drewnie, następnie spacer i ognisko.  Jedzenie i picie we własnym zakresie.  Szczegóły dot. zbiórki oraz zapisy na  klubowej tablicy ogłoszeń.
  3. Przypominamy, że potocznie nazywane warsztaty kulinarne, to nie tylko jedzenie. TO TRENING ! Na zajęciach klubowicze uczą się dysponować daną sumą pieniędzy, muszą zrobić ekonomiczne zakupy, przygotować produkty, gotować, posprzątać. Jedzenie jest zwieńczeniem wszystkich czynności. Wszyscy muszą się zaangażować!  Grupa max. 10 osób, zapisy i składka do środy.

W tym tygodniu zakupy robią p. Grzegorz i p. Paweł.

  • Nocka-  omówiliśmy listę osób, menu, filmy, leki, higienę oraz rezerwację pufekJ. Wybrane filmy: Niekończąca się opowieść, Leon zawodowiec, Willi Wonka. 

Wolne wnioski:

P. Natalia zaproponowała zajęcia z tworzenia łapaczy snów. Ustaliliśmy już datę -25 marca, godz. 10:00. Zapraszamy w imieniu p. Natalii.

Społeczność klubowa zdecydowała, że w tym roku zamiast śniadania  wielkanocnego sami zorganizują  śniadanie wiosenne i tylko w gronie klubowym. Wstępnie ustaliliśmy co kto przynosi na wspólny stół. I tak:

p. Natalia sernik,

p. Ewelina i p. Jarek- sałatka ziemniaczana,

p. prezes- sałatka jarzynowa,

Sabina i p. Angelika- żurek,

P. Kuba –ciasto,

p. Przemek- pieczywo, masło i szynka,

p. Grzegorz – makaron z dodatkami,

Bogusia-ciasto.

Related Images: