Konkurs „50 Decybeli dla zdrowia psychicznego”

50 Decybeli dla zdrowia psychicznego to konkurs dla osób zainteresowanych zdrowiem psychicznym i ruchem samopomocowym dla osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego.

Głos osób chorujących psychicznie i głos dotyczący zdrowia psychicznego w przestrzeni publicznej jest wciąż szeptem. Konkurs „50 decybeli dla zdrowia psychicznego” ma na celu wzmocnienie ruchu samopomocowego i edukacji dotyczącej zdrowia psychicznego w województwie pomorskim.

Gospodarzem konkursu jest Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji w Sopocie przy współpracy z  Centrum Samopomocy w Gdyni – Klubem 123.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu : Regulamin konkursu – Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego (otwartebramy.org).

Ostatni dzień nadsyłania prac to 6 czerwca. Zapraszamy!