Czy wiecie, że…

Zespołowa gra w kręgle jest doskonałą formą zabawy i sportu, która ma wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

1. Integruje zespół- gra w kręgle wymaga współpracy i komunikacji między członkami drużyny. Pozwala to na lepsze poznanie siebie nawzajem i budowanie relacji zespołowych.
  2. Rozwija umiejętności społeczne– podczas gry w kręgle gracze uczą się współpracy, umiejętności komunikacji, rozwiązywania problemów i tworzenia strategii. To wszystko przekłada się na poprawę umiejętności społecznych.
  3. Poprawia koordynację ruchową -kręgle wymagają precyzyjnego rzutu i zgranej pracy mięśni. Gra w kręgle pozwala na rozwinięcie zdolności motorycznych oraz poprawę koordynacji ruchowej.
  4. Wpływa na koncentrację i zarządzania stresem– gra wymaga skupienia, koncentracji i kontroli emocji. Zespołowa rywalizacja pozwala na trenowanie umiejętności zarządzania stresem i kontrolowania emocji w sytuacjach presji.
  5. Uaktywnia fizycznie– gra w kręgle to forma aktywności fizycznej, która pozwala na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.
  6. Rozwija umiejętności rozwiązywania problemów: gra wymaga analizy i planowania strategii, a także podejmowania szybkich decyzji. W trakcie gry gracze uczą się efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w krótkim czasie.
  7. I wreszcie- to nic innego jak zabawa i relaks. Jest doskonałą okazją do spotkania się z przyjaciółmi i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Uwaga!

Do końca tego roku nie będzie kręgli. Zapraszamy w nowym, w 2024 roku!