Co się dzieje w Klubie?

Protokół z zebrania społeczności  Klubu Chrzan House, które odbyło się 21.03.2024r.

Uczestniczyli: p.p. Grzegorz, Hubert, Kuba, Łuki, Angelika , Messi, Przemek, Dorota, Tomek K.

1. Wycieczka do Marszewa- przypominamy o odpowiednim ubiorze,  o zabraniu swojego prowiantu (jedzenie, picie, kiełbaski), o planie wycieczki (ognisko, warsztaty w drewnie, spacer), o powrocie (można samodzielnie),.

W piątek  Klub Chrzan House otwarty, zajęcia wg grafiku.

• Warsztaty kulinarne- 11 osób. Za tydzień planujemy zupę. Jaką? Głosowanie na FB. Nikt nie zgłosił się do zrobienia zakupów w ramach treningu ekonomicznego. Może być tak, że nie odbędą się praktyczne warsztaty z gotowania, ponieważ nie będzie produktów. Przypominamy- trening kulinarny to nie tylko składka i jedzenie. To zakupy, obróbka, gotowanie, pieczenie

i sprzątanie. Wszyscy muszą się zaangażować. Lista obowiązków na tablicy ogłoszeń. Proszę się zapisywać.

• Klubowicze chcą pojechać do Ikei. Zaplanowany termin między 10 a 15 kwietnia. Szczegóły wkrótce.
  • Klubowe śniadanie wiosenne  tuż tuż – 26 marca, godz. 11:00. Na tablicy ogłoszeń lista. Proszę się wpisać i zadeklarować, co się przyniesie na śniadanie. Najlepiej kupić.

Wolne wnioski:

P. Kuba zasugerował, że ma już dosyć ciągłego stania przy patelni. Prosi, aby inni też się zaangażowali. Wspomniał, że ostatnio jak piekł placki to nie dość, że nie było ochotników do pieczenia to jeszcze niektórzy dawali „złote rady”. Podobnie było na nocce.  Pan Kuba zadeklarował, że będzie brał udział tylko w obróbce produktów. Na razie bierze „urlop” od gotowania i pieczenia.

P. Angelika bardzo dziękuje Klubowiczom za troskę i opiekę jaką otrzymała zaraz po powrocie po zabiegu. Ręka jeszcze nie w pełni sprawna, pomoc się przyda.

Przypominamy, że po zajęciach trzeba po sobie sprzątać- zabrać kubki, talerze

i umieścić krzesła, fotele na właściwym miejscu.

Ktoś z klubowiczów zwrócił uwagę, że coraz mniej osób myje i sprząta po gotowaniu.  Coraz częściej zdarzają się pozostawione  patelnie  lub  garnki do umycia, kiedy nikogo już nie ma. Sprawa do przegadania na społeczności.

Nocka w klubie udana. Filmy obejrzane, gry wygrane. Problem był ze śniadaniem.  Brak ochotników do pichcenia, brak zainteresowania kuchnią.  Sprawa do przegadania na społeczności.