MUZYKA I TAŃCE W KLUBIE 1,2,3 !

Kolejny raz w Klubie 1,2,3 odbyła się impreza. W takie dni, smaczne przekąski, muzyka i tańce, to już klubowa tradycja. Po wszystkim, kiedy muzyka ucichnie, a każdy odpoczywa na krześle łapiąc oddech, można usłyszeć że: „ale się wytańczyłam” lub „człowiek czuje, że żyje” albo „zrobiliśmy pyszne jedzenie”. Różnego rodzaju zajęcia terapeutyczne, warsztatowe, grupy wsparcia, to bardzo ważne elementy codziennego funkcjonowania klubu, pełniące istotne role w życiu osób doświadczających kryzysów, czy zaburzeń psychicznych. Nie zapominajmy jednak o najprostszych sposobach na polepszenie sobie nastroju, zmianie perspektywy na otaczający nas świat. Muzyka, taniec, wspólne rozmowy przy dobrym jedzeniu, również mają moc terapeutyczną i oby jak najczęściej można było z tej mocy korzystać !