KARNAWA艁 W KLUBIE 1,2,3 !!! :)

Podobnie jak zesz艂ymi laty, w t艂usty czwartek odby艂a si臋 w klubie impreza karnawa艂owa. Przypadek ? Ot贸偶 nie ! jest to celowy zabieg aby poradzi膰 sobie ze zjedzonymi p膮czkami 馃檪 Smaczne jedzenie i s艂odko艣ci + dobra muzyka i taniec, tworz膮 karnawa艂ow膮 mieszank臋, godn膮 najbardziej wymagaj膮cych amator贸w dobrej zabawy. Impreza by艂a te偶 doskona艂膮 okazj膮 do tego 偶eby wypr贸bowa膰 kroki, kt贸rych Uczestnicy klubu ucz膮 si臋 na warsztatach tanecznych, prowadzonych w klubie przez Pani膮 Kasi臋 馃檪 Wszystko co dobre szybko si臋 ko艅czy, czasem mo偶e na szcz臋艣cie, bo kto wie, co by by艂o gdyby za t艂ustym czwartkiem pojawi艂 si臋 t艂usty pi膮tek, a potem sobota ? Jedno jest pewne aby ubezpieczy膰 si臋 na tak膮 ewentualno艣膰 warto umie膰 ta艅czy膰, a tego mo偶na si臋 w klubie nauczy膰 pod okiem Pani Kasi, bior膮c udzia艂 w 艣rodowych warsztatach tanecznych. Zapraszamy serdecznie !